Doğanın Kucağında Lüks Yaşam


Acıbadem’de yeşille sarmalanmış eşsiz bir mevkide konumlanan Benesta Benleo, şehrin merkezinde doğa ile iç içe yaşarken lüksten de ödün vermeyenler için tasarlanmış eşsiz bir yaşam alanı.

Muhteşem mimarisi ve üstün mühendislik teknolojisiyle dünya ölçeğinde bir proje olan Benesta Benleo Acıbadem, toprağa ve bitkiye dokunurken tüm lüks ve konfor beklentinize cevap veriyor. İki futbol sahası büyüklüğünde dev yeşil alanı, biyolojik gölü, kumsallı havuzu, güneşlenme terası, yoga ve pilates alanları, yürüyüş parkurları ile sağlıklı bir yaşama dair tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek tüm özellikleriyle Benesta Benleo Acıbadem sizleri yeni nesil lüks ile tanıştırıyor.


07.11.2023

Diğer Haberler

Experience ilk sayısı çıktı!

Yaşam tarzı alanındaki yenilikler ve lüks segmentteki trendler için bir kılavuz olarak yayın hayatına başlayan Experience Dergisi, okuyucularıyla buluştu.

DEVAMINI GÖR

İstanbul’un Kalbi Beyoğlu’nda Seçkin Bir Deneyim

Şehrin kültür, sanat ve eğlence dünyasının ritmi en yüksek, en ışıltılı ve en dinamik lokasyonunda konumlanan Benesta Centro Beyoğlu, hayat standartlarınızı zirveye taşımak üzere tasarlanmış nitelikli bir yaşam alanı olarak tüm beklentilerinizi karşılıyor.

DEVAMINI GÖR

Dünya Şehirlerinden İlham Alan Ödüllü Konsept

Benesta Podio Bahçelievler; Londra, Paris, Milano ve Tokyo’nun en ayrıcalıklı özelliklerini bir araya getiren benzersiz projesiyle, şehrin yeni merkezinde benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

DEVAMINI GÖR