İstanbul’un Kalbi Beyoğlu’nda Seçkin Bir Deneyim


Şehrin kültür, sanat ve eğlence dünyasının ritmi en yüksek, en ışıltılı ve en dinamik lokasyonunda konumlanan Benesta Centro Beyoğlu, hayat standartlarınızı zirveye taşımak üzere tasarlanmış nitelikli bir yaşam alanı olarak tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Benesta Centro Beyoğlu’nun modaya yön veren mağazalar ve lezzetiyle gurme tatlar sunan mekanlarla tanımlanmış sosyal alanları, semtin hareketli enerjisini ayağınıza getiriyor. Fonksiyonel tasarım detayları ve tek bir hareketle mekanınızı genişletme imkanı sunan Movesta teknolojisi sayesinde konfor dozunun zirveye taşındığı daireler, geniş balkon ve teraslarıyla fark yaratıyor.


07.11.2023

Diğer Haberler

Experience ilk sayısı çıktı!

Yaşam tarzı alanındaki yenilikler ve lüks segmentteki trendler için bir kılavuz olarak yayın hayatına başlayan Experience Dergisi, okuyucularıyla buluştu.

DEVAMINI GÖR

Dünya Şehirlerinden İlham Alan Ödüllü Konsept

Benesta Podio Bahçelievler; Londra, Paris, Milano ve Tokyo’nun en ayrıcalıklı özelliklerini bir araya getiren benzersiz projesiyle, şehrin yeni merkezinde benzersiz bir yaşam deneyimi sunuyor.

DEVAMINI GÖR

Doğanın Kucağında Lüks Yaşam

Acıbadem’de yeşille sarmalanmış eşsiz bir mevkide konumlanan Benesta Benleo, şehrin merkezinde doğa ile iç içe yaşarken lüksten de ödün vermeyenler için tasarlanmış eşsiz bir yaşam alanı.

DEVAMINI GÖR