Hızlı Bir Milyoner


Elmas ve altın dokunuşlarıyla Louis Vuitton’nun en yeni çantası karşınızda: “Millionaire Speedy” monogram detaylı ve el yapımı.

Hermés markasından aşina olduğumuz sadece VIP müşterilere özel satılabilen Birkin ve Kelly modelleri gibi Louis Vuitton da çok yeni bir koleksiyon ile sınırlı sayıda bir müşteri kitlesinin ulaşabileceği çantasıyla gündemde: Millionaire Speedy.

Lanse edilen sarı renginin yanı sıra kırmızı, yeşil, mavi ve kahverengi alternatifleriyle çeşitlenen Millonaire Speedy’in kendisini özel kılan bazı detayları var. Tamamı deri malzemeli ve el yapımı olarak üretilen çantanın üzerinde zincir detayları altından ve kilit aksesuarı üzerinde gerçek elmastan detayları görmek mümkün. Bu detaylarla diğer tüm tasarımlarından ayrılan çantanın bir milyon dolardan satılacağı da konuşuluyor. 

Markanın erkek giyim bölümündeki kreatif direktörü ünlü sanatçı Pharrell Williams, Paris Erkek Giyim Moda Haftası’nda duyurduğu Millionaire Speedy isimli çantayla markanın algısını bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor gibi görünüyor. Şimdilik Jacob Elordi ve PJ Tucker’ın Instagram paylaşımlarında ilk sahiplerinden ikisi olduğu biliniyor ve Millionaire Speedy, sadece sipariş üzerine üretiliyor. En azından şimdilik... 


04.01.2024

Diğer Haberler

VIA dijital mecrasında dönüm noktası

Louis Vuitton, VIA Tile Trunk ürününü gururla sunar!

DEVAMINI GÖR

Pokémon’a Tiffany yorumu

Dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany, Amerikalı sanatçı Daniel Arsham ile bir iş birliği yaparak bizi çocukluğumuza götürüyor: Pokémon dünyasına!

DEVAMINI GÖR

Dijital meditasyon

Refik Anadol'un 'Unsupervised' isimli eseri, New York'taki The Museum of Modern Art (MoMA) koleksiyonuna katılan ilk NFT eser oldu.

DEVAMINI GÖR