Krigler ile İmza Parfümünüzü Yaratın


Audrey Hepburn, John F. Kennedy ve Zelda Fitzgerald gibi isimlerin tercihi olan Krigler, aile şirketi olarak yüz yıldan fazla bir süredir öne çıkan markalardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

1904 yılında Berlin'den Albert Krigler tarafından kurulan şirket, şu anda beşinci nesil aile mülkiyetinde lüks kokular üretmeye ve pek çok isme ilham olmaya devam ediyor.

Eğer siz de imza bir parfüme sahip olmak istiyorsanız 100 yılı aşkın mirasıyla Krigler’in kişiselleştirilmiş parfüm yaratım sürecini deneyimleyebilirsiniz.

Bunun için izlenen yol oldukça basit. Proust Anketi olarak adlandırılan bir dizi soruyu cevaplamanız isteniyor. Böylece zevkinize uygun bir parfüm oluşturmanın ilk adımı tamamlanıyor. Nasıl bir koku olacağı belirlendikten sonra, ki bu süreç bir yılı bulabiliyor, parfümünüzü tasarım kutularda alabiliyorsunuz. Üstelik bu imza kokunuzu sadece parfüm olarak değil, sabun veya kokulu mum olarak da almanız mümkün. 


20.04.2024

Diğer Haberler

Sadekârlıktan Global Arenaya: Sevan Bıçakçı

Eserlerinde İstanbul’un tarihi ve büyülü atmosferinden izler taşıyan Sevan Bıçakçı, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada mücevher ustası olarak tanınan bir değer.

DEVAMINI GÖR

Sahne Onların: Penélope Cruz, Brad Pitt ve Chanel Iconic Handbag!

Penélope Cruz ve Brad Pitt, kariyerlerinde ilk kez Chanel Iconic Handbag kampanyasında bir araya geldi.

DEVAMINI GÖR

Ferrari Testa Rossa J ile öze saygı duruş!

Efsanenin izinde: Ferrari Testa Rossa

DEVAMINI GÖR

İhtişamlı Saatler

DEVAMINI GÖR