Moda ve Teknolojinin benzersiz uyumu: PROJECT MONDO G


Mercedes-Benz ve Moncler, PROJECT MONDO G’nin Türkiye'deki lansmanını Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'un büyüleyici atmosferinde gerçekleştirdi. Mercedes-Benz'in efsanevi G-Serisi'nin karakteristik tasarımı ile Moncler'ın puffer montunun bir araya geldiği PROJECT MONDO G, markaların sahip olduğu multidisipliner yaklaşımları gözler önüne serdi.

Mercedes-Benz Group AG Baş Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener, tasarladığı bu eseri “zıtlıkların etkileşimi ve heykelsi bir nesne” olarak tanımlıyor. Bu birleşim, markaların farklılıklarını ve benzersiz özelliklerini vurgularken yenilikçi tasarımıyla dikkat çekiyor. Ancak ürünlerin bir araya gelmesinin çok daha ötesinde, farklı alanlarda sahip oldukları uzmanlıkları bir araya getirerek sıra dışı ve ilham verici bir deneyim sunuyor.


26.03.2024

Diğer Haberler

İhtişamlı Saatler

DEVAMINI GÖR

VIA dijital mecrasında dönüm noktası

Louis Vuitton, VIA Tile Trunk ürününü gururla sunar!

DEVAMINI GÖR

Pokémon’a Tiffany yorumu

Dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany, Amerikalı sanatçı Daniel Arsham ile bir iş birliği yaparak bizi çocukluğumuza götürüyor: Pokémon dünyasına!

DEVAMINI GÖR

Hızlı Bir Milyoner

Elmas ve altın dokunuşlarıyla Louis Vuitton’nun en yeni çantası karşınızda: “Millionaire Speedy” monogram detaylı ve el yapımı.

DEVAMINI GÖR