VIA dijital mecrasında dönüm noktası


Louis Vuitton, VIA Tile Trunk ürününü gururla sunar!

Lüksün sınırları, dijital yeni evrenlerle sonsuzluğa doğru uzanıyor! Benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanan yeni aksesuarıyla Louis Vuitton, VIA dijital mecrasına bomba etkisi yaratacak bir ürünle giriş yapıyor. VIA Tile Trunk isimli dijital aksesuarı, Kadın Koleksiyonları Artistik Direktörü Nicolas Ghesquiére’nin bir tasarımı. Adeta bir baş yapıt olarak lanse edilen ürün, efsanevi Damier motifine görsel bir saygı duruşu niteliğinde. Dijital bir aksesuar olarak değil aynı zamanda bir ayrıcalık kazanmak üzerine de düşündüren tasarım, sadece VIA Treasure Trunk sahiplerinin erişebildiği, sınırlı sayıda bir üretimi olan aktarılabilir bir dijital koleksiyon ürünü.

Dijital koleksiyonerlerin gözde parçası olarak VIA Tile Trunk, dijital dünyadaki işçiliğin en önemli örneklerinden biri olarak gösteriliyor. Minyatür bir sandık olarak tasarlanan ürün, Louis Vuitton’un seyahatin özünü ve kendine has ruhunu yansıtıyor. Üstelik sadece 200 adet üretilecek ürünün fiziki versiyonu 2024 yılının Mart ayında piyasada olacak. 


04.01.2024

Diğer Haberler

Pokémon’a Tiffany yorumu

Dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany, Amerikalı sanatçı Daniel Arsham ile bir iş birliği yaparak bizi çocukluğumuza götürüyor: Pokémon dünyasına!

DEVAMINI GÖR

Hızlı Bir Milyoner

Elmas ve altın dokunuşlarıyla Louis Vuitton’nun en yeni çantası karşınızda: “Millionaire Speedy” monogram detaylı ve el yapımı.

DEVAMINI GÖR

Dijital meditasyon

Refik Anadol'un 'Unsupervised' isimli eseri, New York'taki The Museum of Modern Art (MoMA) koleksiyonuna katılan ilk NFT eser oldu.

DEVAMINI GÖR